Wrażenia po pierwszych warsztatach artystycznych - relacja 0

Wielki dzień za nami, 25 czerwca odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne organizowane przez nasz sklep plastyczny maluje.pl!
Malarstwo akwarelowe poszło na przysłowiowy "pierwszy ogień". Do poprowadzenia warsztatów zaprosiliśmy Krystynę Lubański - artystkę która doskonale czuje się w roli edukatora a jej doświadczenie i warsztat zachwyca każdego, bez względu na poziom zaawansowania i umiejętności.

czytaj całość »
Jak przygotować się na plener malarski? 0

Lato oficjalnie rozpoczęte, wakacje wystartowały a z nimi sezon urlopowy. Nadeszła pora aby wyjechać gdzieś w malownicze miejsce i tworzyć w plenerze.
Brzmi jak marzenie... cisza, spokój, piękne widoki i spełnienie w ukochanej pasji. No tak, ale jak to zrobić żeby sobie samemu nie zepsuć tego pięknego przeżycia. Co powinniśmy zabrać, o czym koniecznie nie zapomnieć?

czytaj całość »
Warsztaty malarstwa akwarelowego Krystyny Lubański 0

Nadchodzą długo oczekiwane warsztaty artystyczne organizowane przez sklep plastyczny maluje.pl!

Klienci często zwracali się do nas z zapytaniem, czy znamy kogoś kto organizuje i prowadzi warsztaty artystyczne... lub czy sami takowe robimy. Pokazy, dema, tak to był dla nas temat nie obcy ale organizowanie profesjonalnych warsztatów malarskich pozostawało w sferze marzeń.

Na szczęście marzenia są po to żeby je realizować i spełniać :)

czytaj całość »
Technika a podkład - Na czym tworzyć? 0

Każda technika artystyczna, czy to malarska czy rysunkowa wymaga odpowiedniego podkładu. Każde podłoże ma inne właściwości i dopasowane do konkretnych mediów artystycznych, aby w pełni wydobyć ich walory, efekty i możliwości. W tym artykule spróbujemy Wam  opisać podstawowe rodzaje pokłady względem technik oraz uzasadnić dlaczego właśnie TO najlepszy wybór

czytaj całość »
Lampy Daylight - sposób na jesienno - zimową szarugę. 0

Znów nadszedł czas, kiedy dzień jest zdecydowanie zbyt krótki. Za oknem na próżno szukać promieniu które wpadając przez okno rozświetlają nasze mieszkania i pracownie. Niestety, trzeba pomyśleć nad oświetleniem wewnętrznym, pamiętając przy tym o doborze lamp pod kątem temperatury światłą oraz jego jakości. Światło nie powinno być męczące dla oka...

czytaj całość »
Przedstawiamy 8 NOWYCH kolorów akwareli Daniel Smith 0

Daniel Smith prezentuje 8 nowych kolorów artystycznych farb akwarelowych! Kolory już dostępne w naszym sklepie plastycznym maluje.pl! Nowe kolory dostępne są w tubach o pojemności 15 ml, powiększając całą paletę do 252 barw, to najszersza oferta kolorystyczna dostępna na rynku!

Dlaczego aż tyle kolorów? Każdy artysta jest unikalny i potrzebuje innych odcieni i kolorów bazowych, idealnie dopasowanych do swojego stylu i twórczości. Akwarele Daniel Smith dają artystom szeroki wybór kolorów, oferując im jednocześnie swobodę tworzenia i produkty jakby dopasowane „na miarę”.

czytaj całość »
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl