ArtGraf od Viarco - Rewolucja grafitowa.. i nie tylko! 0
ArtGraf od Viarco - Rewolucja grafitowa.. i nie tylko!

Ostatnio pojawiło się wiele ciekawych nowości, które z pewnością przypadną do gustu nie jednemu artyście. Na myśli mamy absolutną nowość do tej pory nie osiągalną na rynku polskim. Są to portugalskie produkty ArtGraf firmy Viarco.

Firma Viarco znana jest z innowacyjnych i nowatorskich pomysłów na wykorzystanie tradycyjnych, dobrze znanych produktów plastycznych. Idealnym przykładem i zarazem głównym nurtem jest...

czytaj całość »
Wrażenia po pierwszych warsztatach artystycznych - relacja 0

Wielki dzień za nami, 25 czerwca odbyły się pierwsze warsztaty artystyczne organizowane przez nasz sklep plastyczny maluje.pl!
Malarstwo akwarelowe poszło na przysłowiowy "pierwszy ogień". Do poprowadzenia warsztatów zaprosiliśmy Krystynę Lubański - artystkę która doskonale czuje się w roli edukatora a jej doświadczenie i warsztat zachwyca każdego, bez względu na poziom zaawansowania i umiejętności.

czytaj całość »
Jak przygotować się na plener malarski? 0
Jak przygotować się na plener malarski?

Lato oficjalnie rozpoczęte, wakacje wystartowały a z nimi sezon urlopowy. Nadeszła pora aby wyjechać gdzieś w malownicze miejsce i tworzyć w plenerze.
Brzmi jak marzenie... cisza, spokój, piękne widoki i spełnienie w ukochanej pasji. No tak, ale jak to zrobić żeby sobie samemu nie zepsuć tego pięknego przeżycia. Co powinniśmy zabrać, o czym koniecznie nie zapomnieć?

czytaj całość »
Warsztaty malarstwa akwarelowego Krystyny Lubański 0
Warsztaty malarstwa akwarelowego Krystyny Lubański

Nadchodzą długo oczekiwane warsztaty artystyczne organizowane przez sklep plastyczny maluje.pl!

Klienci często zwracali się do nas z zapytaniem, czy znamy kogoś kto organizuje i prowadzi warsztaty artystyczne... lub czy sami takowe robimy. Pokazy, dema, tak to był dla nas temat nie obcy ale organizowanie profesjonalnych warsztatów malarskich pozostawało w sferze marzeń.

Na szczęście marzenia są po to żeby je realizować i spełniać :)

czytaj całość »
Technika a podkład - Na czym tworzyć? 0

Każda technika artystyczna, czy to malarska czy rysunkowa wymaga odpowiedniego podkładu. Każde podłoże ma inne właściwości i dopasowane do konkretnych mediów artystycznych, aby w pełni wydobyć ich walory, efekty i możliwości. W tym artykule spróbujemy Wam  opisać podstawowe rodzaje pokłady względem technik oraz uzasadnić dlaczego właśnie TO najlepszy wybór

czytaj całość »
Lampy Daylight - sposób na jesienno - zimową szarugę. 0
Lampy Daylight - sposób na jesienno - zimową szarugę.

Znów nadszedł czas, kiedy dzień jest zdecydowanie zbyt krótki. Za oknem na próżno szukać promieniu które wpadając przez okno rozświetlają nasze mieszkania i pracownie. Niestety, trzeba pomyśleć nad oświetleniem wewnętrznym, pamiętając przy tym o doborze lamp pod kątem temperatury światłą oraz jego jakości. Światło nie powinno być męczące dla oka...

czytaj całość »
Przedstawiamy 8 NOWYCH kolorów akwareli Daniel Smith 0
Przedstawiamy 8 NOWYCH kolorów akwareli Daniel Smith

Daniel Smith prezentuje 8 nowych kolorów artystycznych farb akwarelowych! Kolory już dostępne w naszym sklepie plastycznym maluje.pl! Nowe kolory dostępne są w tubach o pojemności 15 ml, powiększając całą paletę do 252 barw, to najszersza oferta kolorystyczna dostępna na rynku!

Dlaczego aż tyle kolorów? Każdy artysta jest unikalny i potrzebuje innych odcieni i kolorów bazowych, idealnie dopasowanych do swojego stylu i twórczości. Akwarele Daniel Smith dają artystom szeroki wybór kolorów, oferując im jednocześnie swobodę tworzenia i produkty jakby dopasowane „na miarę”.

czytaj całość »
do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl