Artists' Oilbar to artystyczne farby olejne w sztyfcie - wynalezione przez artystów, dla artystów. Gama farb olejnych Artists' Oilbar to kreatywny i dynamiczny postęp i rozwój w technikach malarskich otwierający rozdział wielu nowych możliwości i doświadczeń w temacie malarstwa olejnego.

Oilbar to kompozycja wysokiej jakości farb olejnych uformowanych w pałeczkę. Jej forma pozwala łatwo i z dużą swobodą nakładać farbę bezpośrednio na podłoże. Jest to unikalne medium malarskie, które łączy w sobie niepowtarzalną, maślaną konsystencję farby olejnej ze swobodą posługiwania się i formą charakterystyczną dla pasteli i węgla rysunkowego.

Sztyft można wykorzystać jako materiał do naniesienia szkicu na płótno, lub nakładać ją grubszymi warstwami tworząc przenikające się, barwne wypukłe struktury. Oilbar daje artyście nieosiągalna do tej pory swobodę, Pracując nimi pomiędzy płótnem a artysta nie ma już nic pośredniego, nawet pędzla!

Farby olejne w sztyfcie Oilbar różnią się zasadniczo od pasteli olejnych, czy też kredek olejnych, za sprawą swojej niepowtarzalnej formuły. Każda z 35 farb dostępnych w gamie została skomponowana poprzez połączenie najwyższej jakości pigmentów, oleju lnianego i specjalnie dobranych wosków

W&N farba olejna Oilbar Colourless W&N farba olejna Oilbar Colourless
Producent: Winsor&Newton
Cena: 17,60 zł 22,00 zł
Podgląd
  • promocja
W&N farba olejna Oilbar Winsor Blue (Red Shade) W&N farba olejna Oilbar Winsor Blue (Red Shade)
Producent: Winsor&Newton
Cena: 20,00 zł 25,00 zł
szt.
Podgląd
  • promocja
W&N farba olejna Oilbar Permanent Rose W&N farba olejna Oilbar Permanent Rose
Producent: Winsor&Newton
Cena: 24,00 zł 30,00 zł
szt.
Podgląd
  • promocja
W&N farba olejna Oilbar Lemon Yellow Hue W&N farba olejna Oilbar Lemon Yellow Hue
Producent: Winsor&Newton
Cena: 24,00 zł 30,00 zł
szt.
Podgląd
  • promocja
do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl