ArtResin to specjalistyczna, nietoksyczna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa jakości artystycznej.  Została stworzona przez artystów, dla artystów! Główna zasada pracy z żywicami ArtResin to ”Bezpiecznie i łatwo”.

Jest doskonała jak wierzchnia warstwa wykańczająca prace malarskie, wydruki, fotografie, grafiki, naczyń, instrumenty, rzeźby i wiele innych powierzchni. Żywica ma właściwości samopoziomujące, wysycha na idealnie równą, gładką, bezbarwna powłokę o wysokim połysku. Warstwa po wyschnięciu tworzy efekt tafli szkła i posiada podobną grubość. Oczywiście grubość powłoki możemy zwiększać, na wyschnięte warstwy możemy wylewać kolejne.

ArtResin to również rewolucja w malarstwie techniką POURING’u! Pouring to technika malowania poprzez wylewanie specjalnego medium akrylowego w połączeniu z farbami akrylowymi. Niestety wersja akrylowa nie zawsze gwarantuje stabilność oraz wyrazistość efektu końcowego. Żywice ArtResin  pozwalają na wylewanie grubych, idealnie równych warstw. W połączeniu ze specjalnymi barwnikami możemy tworzyć niezwykle atrakcyjne, nasycone, kontrastowe prace o idealnej przejrzystości, wysokim połysku i artystycznej trwałości.
UWAGA: Żywice nie łączą się z farbami akrylowymi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium