Pack 2's - Masquepen + Supernib Plus

Kod produktu: 906451
Producent: MASQUEPEN
Ocena: 0
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godziny (zazwyczaj 24h)
Cena: 64,00 zł 64.00
ilość szt.

Opis

Zestaw Masquepen  + Supernib Plus (dwupak)

Masquepen to wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczny niebieski płyn maskujący umieszczony w  precyzyjnym, poręcznym aplikatorze, zakończonym wykonaną z nylonu igłą o średnicy 0.8mm. To wygodny, ekonomiczny w użyciu produkt gotowy do aplikowania bez potrzeby wcześniejszych przygotowań. Zatyczka aplikatora wyposażona jest w długą metalową szpilkę która przetyka igłę automatycznie przy każdym zamknięciu buteleczki. Produkt jest w pełni samodzielny i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

Supernib Plus: to dodatkowy, jeszcze bardziej precyzyjny aplikator z igłą 0,5mm. Składa się z pustego pojemniczka 30ml, plastikowej głowicy z długą szyjką oraz precyzyjnego aplikatora nakładanego na szyjkę głowicy, zakończonego metalową, niezwykle precyzyjną igłą o średnicy 0,5mm. Stosowanie końcówki Supernib Plus bardzo proste, wystarczy odkręcić głowicę z pustego pojemniczka i przykręcić ją do zbiorniczka uzupełniającego Refill lub przykręcić ją zamiast oryginalnej końcówki Masquepen. Delikatnie odwróć butelkę i rozpocznij aplikację maski pisząc igłą niczym piórem.

Sposób stosowania: Aby otworzyć pojemnik Masquepen należy chwycić zatyczkę powyżej czarnego pierścienia i obracając lekko ją pociągnąć odtykając tym samym aplikator. Pojemnikiem nie należy potrząsać ani go ściskać. Możemy przystąpić do pracy, trzymając zbiorniczek tak samo jak klasyczne pióro, nanosimy igłą płyn maskujący niczym atrament stalówką. Zaleca się wykonanie aplikacji testowej na próbce papieru na którym będziemy docelowo malować. Pojemnik należy zamknąć natychmiast po zakończeniu aplikacji.

Czyścić natychmiast po zakończeniu maskowania! Należy wypełnić pusty zbiorniczek czystą wodą, odkręcić głowicę ze zbiorniczka z płynem maskującym i zanurzyć ją niezwłocznie w czystej wodzie po czym ruchem obrotowym zdjąć z niej końcówkę z metalową igłą. Dokładnie wypłukać wszystkie elementy po czym założyć końcówkę z iągłą z powrotem na nakręcaną głowicę i przykręcić całość do pojemniczka napełnionego uprzednio wodą. Następnie należy nacisnąć ścianki tak by woda przepłukała igłę.  Jeśli to konieczne możemy udrożnić igłę za pomocą dołączonej do zestawu metalowej szpilki.
Po wyczyszczeniu końcówka jest gotowa do kolejnego użycia.
Należy pamiętać o zakręceniu pojemniczka Refil lub butelki Masquepen na którą nakręcaliśmy nasz aplikator supernib.

Ważne! Pamiętaj by płyn maskujący aplikować wyłącznie na całkowicie wysuszony papier. W przypadku zastosowania maski na papier wilgotny, płyn maskujący wniknie w jego włókna przez co usuniecie będzie bardzo trudne i może dojść do uszkodzenia powierzchni papieru.

Atrybuty

Produkt MASQUEPEN
Akwarela Tak
Jakość Wyśmienita
Opakowanie komplet

Opinie (0)

do góry
Dodaj do porównywarki Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl