Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Szeroka oferta gumek do ścierania i wymazywania ołówka, kredek, tuszu oraz atramentu.

Oferujemy gumki wymazujące różnego rodzaju, równych kształtów i form. Od tradycyjnych gumek w prostokątnej formie po niezwykle precyzyjne gumki automatyczne i elektryczne.

Gumka chlebowa Staedtler Art Ereaser Gumka chlebowa Staedtler Art Ereaser
Producent: STAEDTLER
Cena: 7,00 zł
szt.
Podgląd
SEED EK-NK1 - gumka chlebowa SEED EK-NK1 - gumka chlebowa
Producent: SEED
Cena: 5,00 zł
szt.
Podgląd
Pentel Gumka polimerowa SLIM Pentel Gumka polimerowa SLIM
Producent: PENTEL
Cena: 4,00 zł
szt.
Podgląd
DERWENT GUmka Chlebowa w etui DERWENT GUmka Chlebowa w etui
Producent: Derwent
Cena: 17,50 zł
Podgląd
Derwent Wkłady wymienne do gumki USB Derwent Wkłady wymienne do gumki USB
Producent: Derwent
Cena: 22,50 zł
szt.
Podgląd
Elektryczna gumka do ścierania Elektryczna gumka do ścierania
Producent: Derwent
Cena: 64,00 zł
szt.
Podgląd
Wkłady do gumki elektrycznej - 30szt Wkłady do gumki elektrycznej - 30szt
Producent: Derwent
Cena: 11,00 zł
szt.
Podgląd

Gumki do gumowania — nieodzowna pomoc mieszcząca się w ręku

Choć popełnianie błędów jest nieodłącznym elementem procesu nauki, doskonalenia kreski i odnajdywania własnego stylu, gumki do gumowania są produktem służącym nie tylko do ich usuwania. Wielu plastyków posługuje się delikatnym ścieraniem przy pomocy gumek, by osiągnąć konkretny efekt wizualny w swojej pracy. W asortymencie Maluje.pl nie mogło zabraknąć tych niezbędnych akcesoriów artystycznych. Pamiętaj, że nie warto bagatelizować jakości danej gumki; produkt słabo wykonany nie tylko nie przyniesie oczekiwanych od niego efektów, ale może zniszczyć podkład, na którym tworzysz. Maluje.pl rekomenduje używanie wyrobów wysokiej jakości, dlatego też odnajdziesz w nim propozycje między innymi od powszechnie uznanych marek, takich jak Koh-I-Noor, Faber Castell czy W&N.

Na jaką gumkę do mazania najlepiej się zdecydować?

Dobór gumki może wydawać się oczywisty jedynie na pierwszy rzut oka; warto wiedzieć, że powinien być on podyktowany typem medium, jakim wykonujesz daną pracę. Gumka do gumowania nie jest przeznaczona wyłącznie do ołówków! Oferta sklepu Maluje.pl pozwoli Ci na zakup gumki ścierającej odpowiedniej do praktycznie każdej metody twórczej.

Jednymi z najczęstszych wyborów są klasyczne, prostokątne gumki, na które zwykle decydują się osoby początkujące. Atrakcyjna cena, duża dostępność i szybko zauważalne efekty działania stoją za niegasnącą popularnością tych modeli; dobrze jest jednak znać ciekawe alternatywy dla tego typu gumek. Maluje.pl oferuje Ci propozycje wyjątkowo miękkie, a co za tym idzie, bardzo przyjemne w użyciu, działające szybko przy stosunkowo niewielkim nacisku. Inną intrygującą opcją jest gumka chlebowa — zastosowanie tych środków mazania dedykowane jest nie tylko ołówkom, ale także węglowi artystycznemu. Pominięci nie poczują się także amatorzy tuszu bądź atramentu; stworzone z kauczuku modele z powodzeniem zdołają usunąć niepożądane kreski czy plamy.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium