SAVEL - sklep z farbami

sklep w farbami Warszawa

Jesteśmy z Państwem od 1991 roku! Nasza firma to więcej niż sklep z farbami, to miejsce dla wszystkich którzy szukają produktów malarskich i wykończeniowych wysokiej jakości, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Prowadzimy autoryzowaną sprzedaż oryginalnych produktów z całego świata. Są to szwedzkie farby Beckers, fińskie farby Tikkurila oraz amerykańskie farby Benjamin Moore. Jako jeden z nielicznych sklepów w całym kraju posiadany niedoścignione farby do ścian i sufitów Beckers Scotte w kompletnej serii,  oraz najwyższej jakości oleje do drewna Elit Traolja! Nasze farby mogą być stosowane w pomieszczeniach specjalistycznych. SAVEL to samodzielna mieszalnia kolorów! Korzystamy z kilku obszernych wzorników kolorów takich jak NCS, RAL, OPUS 1 i 2 oraz wzornikami własnymi producentów.

mieszalnia kolorów warszawa

Nasz sklep to oczywiście nie tylko  sklep z farbami, zachęcamy do zakupu eleganckiej sztukaterii Orac Decor. Nie można przeprowadzić remontu bez odpowiednich narzędzi. Oferujemy Państwu profesjonalne narzędzia malarskie firm Anza, Richard oraz Hardy a także inne materiały remontowe i wykończeniowe.

Farby Beckers Warszawa Farby Beckers to szeroki wybór farb do ścian i sufitów, emalie akrylowe do drewna i metalu, specjalistyczne farby łazienkowe, farba tablicowa, farby elewacyjne oraz niedoścignione oleje i impregnaty z drewna.
Farby tikkurila Warszawa Farby Tikkurila to ogromna oferta farb wykończeniowych do ścian i sufitów, farby łazienkowe, farby do betony, emalie do drewna i metalu,  farby tablicowe, farba magnetyczna, impregnaty do drewna, lakierobejce, lakiery, woski, preparaty gruntujące 
farby Benjamin Moore Warszawa Farby Benjamin Moore to renomowane farby wykończeniowe do codziennego zastosowania oraz specjalistyczne farby jak np. farby do malowania basenów  i efekty dekoracyjne takie jak lazury, imitacja betonu, stiuki, farby tablicowe.

Oprócz farb wykończeniowych prowadzimy również prężnie rozwijający się sklep plastyczny z punktem oprawy obrazów. Znajdziesz u nas produkty do malarstwa, rysunku, kaligrafii, grafiki, rzeźby takich marek jak Winsor&Newton, Derwent, Koh-I-Noor, Leniar, William Mitchell, St Cuthberts Mill,Faber Castell, Staedtler, Leuchtturm, Olfa…

Nie ma znaczenia czy chcesz namalować obraz, pomalować pokój, szukasz farby na elewację, lakieru do drewna lub emalii do metalu. Znajdziesz to wszystko (i jeszcze więcej) w naszym Centrum Koloru Savel przy ul.Hawajskiej 19 w Warszawie. Kontakt mailowy [email protected]

sklep z farbami Warszawa SAVEL
Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży farb oraz wykonywania wielu prac remontowych. Nasza załoga zawsze służy fachową poradą w kwestii doboru odpowiedniego produktu. Posiadamy własną mieszalnię kolorów, u nas ograniczenia nie istnieją!

Zapraszamy!

 farby do ścian i sufitów Warszawa

Farby do ścian i sufitów

 grunty i farby gruntujące

Grunty i farby gruntujące

 farby łazienkowe SAVEL

Farby łazienkowe

 emialie akrylowe i olejne Savel

Farby do drewna i metalu

farby dekoracyjen i tablocowe 

Farby tablicowe i dekoracyjne

oleje do drewna i imregnaty 

Olej i impregnaty do drewna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium