Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Firma GOLDEN opracowała farby, które pozwolą artystom tworzyć nieograniczone płaszczyzny koloru bez smug, tekstur, śladów pędzla i odbić światła. Farby mają płynną konsystencję (przypominająca serie Fluid), niedościgniona siłę krycia i właściwości samo poziomujące/wyrównujące w trakcie wysychania. Ta unikalna kombinacja właściwości to właśnie nowość – Golden SoFlat Matte Acylic Colors – Głęboko matowe farby akrylowe!

Wielu artystów od stuleci stosowało gwasze, ze względu na ich matowe wykończenie i doskonałe właściwości kryjące. Ich ograniczeniem jest jednak delikatność i kruchość. Farby Golden SoFlat przekraczają granicę dotychczasowych ograniczeń, zapewniając  głęboko matowe, idealnie gładkie wykończenie o doskonałej sile krycia i niedoścignionej trwałości. Dodatkowym atutem farb akrylowych Golden SoFlat, jest fakt że mogą być łączone i innymi farbami oraz mediami akrylowymi, co zwiększa gamę możliwości i daje nieograniczoną ilość efektów do stworzenia.

Golden SOFlat - głęboko matowe farby akrylowe

Dowiedz się więcej

Najważniejszą cechą farb SoFlat jest niewątpliwie ich jakość. Są tworzone według dokładnie tych samych, najwyższej klasy standardów co inne,  dobrze znane już naszym klientom farby akrylowe i media akrylowe firmy GOLDEN. To kolejna najwyższej jakości seria profesjonalnych akrylowych farb artystycznych.  

Transparentność i siła krycia
Dążąc do uzyskania jednolitego efektu kolorystycznego, potrzebujesz farby, która równomiernie rozprowadza się z pełną intensywnością przy jak najmniejszej liczbie warstw. Podczas gdy niektóre pigmenty są naturalnie przezroczyste, SoFlat ma unikalną formułę, która zapewnia większą siłę krycia tych kolorów. To odróżnia je od innych serii klasycznych farbach akrylowych.

Samo-poziomowanie/wyrównywanie
Być może najbardziej charakterystyczną cechą i tą, która może być najbardziej unikalna dla SoFlat, jest naturalna tendencja do wyrównywania powierzchni powłoki barwnej, w trakcie wysychania. Farba rozluźnia się po rozprowadzeniu, dzięki czemu łatwiej jest zminimalizować efekt pociągnięć pędzla na polach jednolicie pokrytych kolorem o głęboko matowym wykończeniu.

Matowość
Artystów zawsze przyciągała enigmatyczna jakość matowego koloru, a SoFlat zapewnia powierzchnię pozbawioną wszelkich odbić światła,  zapewniając maksymalną głębie i intensywność każdego koloru.
 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium