Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Farby Pebeo Setacolor Leather to gama satynowo matowych farb akrylowych specjalnie opracowanych pod kątem personalizowania oraz reperowania defektów na skórze naturalnej oraz syntetycznej.

Seria ta oferuje 23 nowoczesne, kontrastowe kolory podstawowe oraz 12 dodatkowych kolorów metalicznych, duochromowych, brokatowych oraz fluorescencyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje farba fosforyzująca - luminescencyjna która po naświetleniu świeci zielonkawym światłem.

Farby Pebeo Setacolor Leather dostępne są w opakowaniach 45ml

Farby Pebeo Setacolor Leather charakteryzują się ekstremalną odpornością i trwałością, intensywnością kolorów i doskonałą siłą krycia. Po przygotowaniu powierzchni do malowania farby powinny być nakładane cienkimi, równymi warstwami, gwarantuje to jednolite wykończenie aplikacji.

Farby są w pełni kryjące, w zależności od koloru siła krycia może się różnić. Zaleca się nakładanie maksymalnie 3 cienkich warstw. Przy malowaniu etapami, pomiędzy warstwami należy zachować minimum 15 minutowy odstęp czasowy aby powłoka się wstępnie utrwaliła i nie rozpuściła się w kontakcie farba z morką farbą.  W razie potrzeby czas wysychania można nieco przyspieszyć za pomocą np. suszarki do włosów.

Farby Setacolor Leather mogą być aplikowane za pomocą pędzla lub aerografu po wcześniejszym połączeniu z medium lightening-thinning. Kolory mogą być dowolnie mieszane ze sobą w celu tworzenia nowych odcieni i efektów. Efekt końcowy wykończenia zależy od rodzaju powierzchni na której tworzona jest aplikacja i określany jest jako satynowy – mat. Aby zapewnić maksymalną trwałość aplikacji zaleca się zastosowanie werniksu końcowego Setacolor Leather Matte Satin lub Gloss.  

Oprócz farb dostępna jest również gama specjalnych mediów dedykowanych do farb Pebeo Setacolor Leather. Dzięki nim odpowiednio przygotujemy powierzchnie, stworzymy unikalne projekty, zmodyfikujemy właściwości naszych farb oraz zabezpieczymy wykonane aplikacje.
Media dostępne w opakowaniach 110ml

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium