Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Liquitex Professional Acrylic Inks to płynne, profesjonalne tusze akrylowe o doskonałej światło odporności. Nie blakną, nie zmieniają kolory w trakcie wysychania. Tylko czysty, świetlisty kolor z doskonałych pigmentów. I jak wszelkie farby akrylowe, wysychają szybko tworząc permanentną powłokę. Dzięki temu, przy aplikacjach wielowarstwowych nie rozmazują się i nie tracą ostrości krawędzi.

To dosłownie płynne farby akrylowe w szerokiej gamie kolorystycznej o zróżnicowanym stopniu krycia. Gama liczy aż 55 kolorów, w tym kolory irydescencyjne, transparentne oraz fluorescencyjne.

Tusze Liquitex Professional Acrylic Inks to profesjonalnej jakości medium do twórczości artystycznej. Pigmenty używane do produkcji tuszy są przetwarzane przy użyciu najnowszej technologii młynów koszowych, w której drobne, utwardzone kulki ceramiczne zapewniają dobrą dyspersję, doskonałe rozwinięcie koloru, jego intensywność i świetlistość. Połączone z ultrapłynnym spoiwem akrylowym tworzą najwyższej jakości tusze akrylowe.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium