Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Paleta malarska jest niezastąpionym narzędziem w rekach artysty. Pozwala na wolność kolorystyczną i swobodę wyrazu. Polecamy palety i naczynia rozmaitych kształtów, rozmiarów i zastosowań. Dedykowane do wszystkich technik malarskich, do stosowania w pracowni lub w plenerze. Polecamy zamykane palety akwarelowe, szybkie w czyszczeniu palety peal of do farb akrylowych lub klasyczne drewniane, najlepsze do farb olejnych 

  • nowość
  • nowość
  • nowość
Paletki plastikowe 5 szt. 8,5 cm Paletki plastikowe 5 szt. 8,5 cm
Producent: Vang
Cena: 29,00 zł
szt.
Podgląd
Paleta plastikowa 15x22,7cm. 27 komór Paleta plastikowa 15x22,7cm. 27 komór
Producent: Inny
Cena: 19,00 zł
szt.
Podgląd
Paleta plastikowa 30x14,5cm 15 komór Paleta plastikowa 30x14,5cm 15 komór
Producent: Inny
Cena: 21,00 zł
szt.
Podgląd
Paleta plastikowa gładka 19x29cm Paleta plastikowa gładka 19x29cm
Producent: Inny
Cena: 13,50 zł
szt.
Podgląd
Paleta malarska plastikowa 15x32cm 11 pól Paleta malarska plastikowa 15x32cm 11 pól
Producent: Inny
Cena: 21,00 zł
szt.
Podgląd
Paleta owalna plastikowa 34x24,5 Paleta owalna plastikowa 34x24,5
Producent: LENIAR
Cena: 20,00 zł
szt.
Podgląd
Paleta malarska "kwiatek" Paleta malarska "kwiatek"
Cena: 11,10 zł
szt.
Podgląd
Butelka z rozpylaczem 150 ml Butelka z rozpylaczem 150 ml
Cena: 9,00 zł
szt.
Podgląd

Paleta malarska — na którą się zdecydować?

Paleta jest akcesorium, które sprawdzi się w pracowni każdego artysty, niezależnie od preferowanego medium; żaden inny przedmiot nie ułatwia bowiem mieszania, testowania oraz wyrabiania własnych kompozycji barwnych tak błyskawicznie i wygodnie. W swojej ofercie sklep Maluje.pl ma palety wykonane z różnych materiałów, mając na uwadze nie tylko komfort użytkowania, ale także łatwą do zachowania higienę pracy oraz surowiec odpowiedni do danego typu farby. Od lat dużą popularnością cieszą się palety plastikowe, doskonałe do rozrabiania nie tylko farb wodnych, ale także tuszów; cechują się one wyjątkową lekkością oraz powierzchnią niezwykle prostą do wyczyszczenia. Niemniej, możesz zdecydować się na naczynia aluminiowe, porcelanowe lub innowacyjne palety jednorazowe w formie poręcznych bloków (znajdujące się w nich specjalistycznie powlekane arkusze wykorzystuje się jako palety, a po skończonej wystarczy oderwać i wyrzucić zużyty bloczek).

Podejmujesz pierwsze kroki z farbami akrylowymi? A może jesteś miłośnikiem malarstwa olejnego? Naczynia akrylowe będzie wyborem stworzonym dla Ciebie. Nie przechodź obojętnie obok naturalnych propozycji; paleta malarska drewniana, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, o odpowiednio spreparowanej powierzchni, nada się do pracy na większości gęstych farb, między innymi tempery. Dodatkowo wśród większości stworzonych z drewna opcji odnajdziesz modele odpowiednie zarówno dla prawo, jak i leworęcznych artystów.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium