Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

R&F Pigment Sticks® to artystyczne farby olejne, skomponowane z unikatowej recepturze w idealnej proporcji wosku i pigmentu. Ta precyzja pozwala formować farby w sztyfty pigmentowe. Możemy nimi rysować bezpośrednio na podkładzie malarskim bez użycia dodatkowych narzędzi jak pędzle, palety, szpachle. Nie musimy stosować agresywnych i silnie aromatycznych rozpuszczalników.
Firma R&F tworząc swoje farby stosuje wyłącznie proste, podstawowe  składniki: naturalny wosk pszczeli oraz wosk pochodzenia roślinnego, olej lniany oraz oczywiście pigmenty artystyczne.  Efektem połączenia tych produktów są pigmentowe sztyfty olejne o miękkiej konsystencji podobnej do szminki.

Farby Pigment Sticks nie zawierają dodatków, wypełniaczy, utwardzaczy oraz zamienników barwiących stosowanych coraz częściej w przemyśle artystycznym. Stosowanie ich obniża nie tylko cenę produktów, ale przede wszystkim jakość. Firma R&F to manufaktura dbająca o jakość i idealny balans między składnikami. Konsekwentnie tworzą swoje produkty tradycyjnymi technikami, ręcznie, w niewielkich nakładach dbając o każdy szczegół od procesu mielenia pigmentów po formowanie sztyftów.
Objętość sztyftów: 38ml

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium