Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Fantasy Moon to innowacyjne farby dekoracyjne na bazie rozpuszczalnika. Farby tworzą trwałą, kryjącą, błyszcząca powłokę w atrakcyjnych mieniących się, opalizujący kolorach. Efektem specjalnym serii MOON jest samoczynnie tworzący się w czasie marmurkowy, metaliczny efekt przypominający młotkowany metal.

Kolory pięknie się łączą tworząc dodatkowe efekty przenikania. Farby Fantasy Moon mogą być stosowane na wielu powierzchniach. Mamy do dyspozycji wiele sposobów aplikacji, mogą być po prostu wylewane, wkraplane za pomocą pipety oraz rozprowadzane za pomocą pędzli czy też szpachelki malarskiej. Jeśli farba zgęstnieje możemy ją rozcieńczyć za pomocą rozpuszczalnika typu mineral spirit, white spirit itp.

Po około 2 godzinach farba jest powierzchniowo wyschnięta, całkowite wyschnięcie powłoki następuje po około 10 godzinach w zależności od warunków w jakich pracujemy (temperatura, wilgotność powietrza itp.)

Farby z serii Fantasy Moon mogą być łączone z szeroka gama farb i mediów z oferty PeBeo!
W połączeni w farbami z serii Prisme, Vitrail oraz Ceramic czeka na nas niezliczona ilość efektów. Mogą być aplikowane na masy modelarskie i media strukturalne. To nowe oblicze technik Mixed Media!

UWAGA Trzymać z dala od dzieci a pomalowane przedmioty nie mogą mieć kontaktu z żywnością.   Szczególnie polecane do zdobienia biżuterii, dekorowania opakowań ,przedmiotów z metalu, drewna , porcelany.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium