Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Pisaki do szkła i ceramiki Sakura Ceramglass wypełnione są permanentną farba na bazie wody. Dedykowane są na takie powierzchnie jak porcelana, ceramika szkło, emalia.  Dostępne są w 2 grubościach 1mm oraz 2mm, w gamie 8 atrakcyjnych kolorów. Stworzone aplikacje są wyjątkowo trwałe, ozdabiane przedmioty można myć w zmywarce.  Nie wymagają wypalania, aby uzyskały maksymalną trwałość należy pozostawić je do samodzielnego wyschnięcia na co najmniej 12 godzin.

Sposób użycia:
Dokładnie wymieszać farbę potrząsając markerem przez 10 sekund. Końcówka działa na zasadzie tłoczka z pompką, należy ją delikatnie wcisnąć aby farba zaczęła spływać.

Ceramic 10 WHITE - farba do ceramiki Ceramic 10 WHITE - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 19 CHAMOIS - farba do ceramiki Ceramic 19 CHAMOIS - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 23 ORANGE - farba do ceramiki Ceramic 23 ORANGE - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 24 CHERRY RED - farba do ceramiki Ceramic 24 CHERRY RED - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 12 PURPLE - farba do ceramiki Ceramic 12 PURPLE - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Vitrail Transparent 19 RED VIOLET Vitrail Transparent 19 RED VIOLET
Producent: PEBEO
Cena: 10,20 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 16 TURQUISE - farba do ceramiki Ceramic 16 TURQUISE - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 27 LEAF GREEN - farba do ceramiki Ceramic 27 LEAF GREEN - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 37 GREEN - farba do ceramiki Ceramic 37 GREEN - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 18 RED BROWN - farba do ceramiki Ceramic 18 RED BROWN - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 30 PEARL - farba do ceramiki Ceramic 30 PEARL - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd
Ceramic 13 METALIC - farba do ceramiki Ceramic 13 METALIC - farba do ceramiki
Producent: PEBEO
Cena: 10,30 zł
szt.
Podgląd

Malowanie na szkle i ceramice wymaga użycia specjalnych farb – permanentnych i o wysokiej pigmentacji – ponieważ powierzchnie te – jeśli chodzi o krycie i trwałość – nie należą do najłatwiejszych. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie produktów stworzysz unikatowe wzory i malowidła na wazonach, naczyniach oraz różnych ozdobach. Zobacz, jakie farby do malowania na szkle i ceramice mamy Ci do zaoferowania.

Farby do malowania szkła, jakich potrzebujesz

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych farb do szkła francuskiej marki Pebeo, które zostały stworzone na bazie rozpuszczalnika. Producent oferuje szereg transparentnych oraz opalizujących kolorów, a także różnego rodzaju media: rozjaśniające, matowe, brokatowe oraz dające efekt spękań, dzięki którym Twoje pomysły nie spotkają się z żadnymi ograniczeniami. Pamiętaj, że farba na szkło może zostać zmieszana z innymi kolorami w celu uzyskania odpowiedniego odcienia. Nie wymaga też specjalnego przygotowania – jest gotowa do użycia po odkręceniu słoiczka. Farby Pebeo Vitrail charakteryzują się wyrazistymi kolorami, wysoką odpornością na promienie UV oraz mocnym kryciem. Po wyschnięciu możesz delikatnie umyć pokrytą przez nie powierzchnię. Ze względu na skład nie nadają się do malowania przez dzieci.

Farby do malowania na szkle i ceramice – czy warto kupić zestaw?

Kupowanie farb w komplecie, zawierającym zwykle podstawowe kolory, to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla początkujących. Posiadanie bazy – często korzystniejszej cenowo – ułatwi Ci rozpoczęcie przygody z malowaniem. W naszym sklepie dysponujemy zestawami farb do malowania na szkle i ceramice marki Pebeo, zawierającymi sześć słoiczków farb o pojemności 20 ml. Taki komplet łatwo uzupełnisz, dokupując pojedyncze farby. Farby do malowania na szkle w zestawie mogą posłużyć także jako świetny prezent dla kreatywnego znajomego. 

Farba na szkło w pisaku

Pisaki do szkła i ceramiki idealnie nadają się do wykonywania precyzyjnych zdobień. Są proste w obsłudze – wystarczy potrząsnąć markerem, by permanentna farba spłynęła do końcówki. Doskonale utrzymują się na takich powierzchniach jak: porcelana, szkło i ceramika. Nie wymagają wypalania, a po 12 godzinach schnięcia otrzymują ostateczną trwałość. W maluje.pl oferujemy pisaki firmy Sakura Ceramglass, które dostępne są w dwóch rozmiarach końcówek: o grubości 1 mm i 2 mm, oraz w podstawowych kolorach. 

Farbki do malowania ceramiki

Farby marki Pebeo nadają się do pokrycia przedmiotów z ceramiki, gliny, kamionki, szkła oraz metalu. Producent oferuje szeroki wybór świetlistych kolorów wykonanych na bazie rozpuszczalnika. Bez problemu możesz mieszać je ze sobą, by uzyskać właściwe odcienie. Nie wymagają wypalania, a jedynie potrzebują czasu, by wyschnąć. Są bardzo trwałe i odporne na blaknięcie oraz utratę połysku. Podczas malowania ceramiki i szkła, a także innych powierzchni, mogą przydać Ci się również farby konturowe, dzięki którym wyznaczysz granicę elementów malowidła, stworzysz detale lub krawędzie witrażu.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium