Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Farby olejne  Rive Gauche zachowują kluczowe cechy malarstwa olejnego lecz  schną 2 razy szybciej niż klasyczne farby olejne. W efekcie czas pracy nad obrazem znacznie się skraca.
Nie jest to jedyna różnica, farby Rive Gauche są na bazie oleju szafranowego a co za tym idzie kolory znacznie mniej żółknął z upływem czasu.
Kolejną cechą farb olejnych Rive Gauche  jest wykorzystanie najwyższej  klasy nowych zamienników pigmentów kadmowych. Charakteryzują się dużą siłą krycia, świetlistością i ekspozycja koloru taką sama jak w pigmentach kadmowych.

Paleta zawiera 60 doskonale zbalansowanych, czystych kolorów w tubach o pojemności 40ml oraz 56 kolorów w tubach 200ml. 52 kolory to barwy kryjące, 6 pół kryjących, 2 transparentne i 4 irydescencyjne.

Rive Gauche farba olejna 028 Gold Rive Gauche farba olejna 028 Gold
Producent: SENNELIER
Cena: 20,00 zł
szt.
Podgląd
Rive Gauche farba olejna 029 Silver Rive Gauche farba olejna 029 Silver
Producent: SENNELIER
Cena: 20,00 zł
szt.
Podgląd
Rive Gauche farba olejna 036 Copper Rive Gauche farba olejna 036 Copper
Producent: SENNELIER
Cena: 20,00 zł
szt.
Podgląd
Rive Gauche farba olejna 022 Bronze Rive Gauche farba olejna 022 Bronze
Producent: SENNELIER
Cena: 20,00 zł
szt.
Podgląd

Od samego początku Paryż inspirował wszelkie pomysły w firmie Sennelier, sprawiło to że marka od razy kojarzy się z tym wyjątkowym miastem.
Początki firmy Sennelier sięgają 1887 roku, dokładnie naprzeciw Louvre’u i dosłownie rzut kamieniem od słynnej akademii artystycznej École des Beaux-Arts będącej epicentrum światowej sztuki – Tu na lewym brzegu Sekwany (‘sur la Rive Gauche’)
Od Dzielnicy Łacińskiej do Montparnasse, to symboliczne wybrzeże  było zawsze zdominowane przez artystów, intelektualistów, muzyków, profesorów i studentów. Zachowując wspomnienia i dumę z tego faktu, nazwa „Rive Gauche” wydawała się naturalnym wyborem dla artystycznych farb olejnych  Sennelie.

To kolory Paryża zamknięte w tubach, dostępne dla artystów z całego świata by mogli czerpać radość i natchnienie z tego wyjątkowego Miasta Sztuki!

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium