Sklep plastyczny Warszawa

 

Savel to rodzinna firma z tradycjami, istniejąca od początku lat 90'tych. Oprócz internetowej sprzedaży artykułów plastycznych prowadzimy również stacjonarny sklep plastyczny, oraz w tym samym lokalu sklep z farbami wykończeniowymi Beckers, Tikkurila oraz Benjamin Moore. Sklep stacjonarny maluje.pl mieści się w Warszawie przy ulicy Hawajskiej 19 na Ursynowie. Nasz stacjonarny sklep plastyczny oferuje te same produkty artystyczne, które znajdziecie w sklepie internetowym. Obowiązują z nim również te same promocje. Zachęcamy do odwiedzenia naszego  stanowiska testowego gdzie możecie wypróbować oferowane przez nas farbypędzle oraz wachlarz innych artykułów plastycznych. Szczególnie polecamy wypróbowanie oświetlenia malarskiego oraz zapoznanie się z bogatą paletą farb do twarzy Snazaroo. Jedynym towarem, którego na miejscu mamy ograniczone ilości są podobrazia, które ze względów logistycznych znajdują się w innym magazynie. Natomiast na miejscu są najpopularniejsze rozmiary w niewielkich ilościach.

Wszystkie materiały, które zamawiacie Państwo przez internetowy sklep plastyczny maluje.pl można odebrać osobiście lub zakupić "od ręki" właśnie tu, na Hawajskiej. Prosimy tylko o kontakt i ustalenie czy zamówienie jest już gotowe do odebrania.

Zapraszamy również na organizowane przez nas pokazy plastyczne, spotkania z artystami, oraz  w niedalekiej przyszłości kursy malarskie i artystyczne. Naszą misją jest rozpowszechnianie wiedzy o technikach artystycznych, udostępnianie wysokiej jakości artykułów plastycznych ale także integrowanie środowisk artystów, hobbystów i amatorów. W końcu wszystkich łączy nas paska i ciekawość sztuk pięknych!

Dział obsługi internetowego sklepu plastycznego pracuje w godzinach: pon - pt : 10:00 - 17:00
Odbiór zamówień ze sklepu internetowego możliwy jest: pon - pt: 10:00 - 19:00

Telefon kontaktowy: 22 644-01-17

Sklep plastyczny maluje.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium