Nowe, jasne kolory farb akrylowych Golden Heavy Body 0

Lubimy ogłaszać nowości, tym razem mamy dla Was paletę zupełnie nowych, jasnych odcieni uzupełniającą bogaty wachlarz kolorów farb akrylowych Golden Heavy Body.

NEW Pale colors Golden Geavy Body

Są to profesjonalnie opracowane receptury, bazujące na czystych, światłoodpornych pigmentach z listy farb Golden  polecanych do Murali. Zostały one odpowiednio rozjaśnione przy użyciu bieli tytanowej, tworząc unikalne, nietuzinkowe kolory. Pozornie łatwe do otrzymania, przy ręcznym mieszaniu kolorów na bieżąco okazują się trudne do uzyskania, a co gorsza do odtworzenia. Większość artystów rozjaśnia kolory, dodając do nich biel zamiast dodawać kolor do bieli.  Różnica w tych dwóch metodach szczególnie odczuwamy przy pracy w intensywnymi pigmentami jak w przypadku Light Phthalo Blue oraz Light Phthalo Green. Przy ręcznym mieszaniu jasnych odcieni z bazowych kolorów mamy przed sobą dosłownie szereg zaskoczeń i zagadek.

Nowe jasne kolory farb akrylowych Golden Heavy Body

Nowa paleta zawiera też cieplejsze kolory takie jak Light Bismuth Yellow oraz Light Orange. Ostatnimi trzeba nowymi jasnymi odcieniami są Titan Green Pale który był w zasadzie pierwszym który stworzyliśmy, oraz Titan Violet Pale oraz Titan Mars Pale. Te 2 ostatnie zaskoczyły nas zachwycającym efektem końcowym.
Artyści którzy wcześniej mieli okazje stosować kolor Titan Buff (czyli nierozbielony dwutlenek tytanu) z pewnością polubią również nowe jasne odcienie które zostały wprowadzone do stałej palety serii farb Golden Heavy Body. W zależności od tematyki są przydatne na wiele różnych sposobów, przy portretach jako kolory bazowe, w innych tematach do tworzenia tła i pięknej gry świateł.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl