Lampy Daylight - sposób na jesienno - zimową szarugę. 0
Lampy Daylight - sposób na jesienno - zimową szarugę.

Znów nadszedł czas, kiedy dzień jest zdecydowanie zbyt krótki. Za oknem na próżno szukać promieniu które wpadając przez okno rozświetlają nasze mieszkania i pracownie. Niestety, trzeba pomyśleć nad oświetleniem wewnętrznym, pamiętając przy tym o doborze lamp pod kątem temperatury światłą oraz jego jakości. Światło nie powinno być męczące dla oka...

Oświetlenie do pracowni plastycznej to bardzo istotny element, niezbędny do tworzenia. Jeśli dobrane światło będzie żółte lub zbyt zimne rzeczywiste odczytywanie kolorów będzie niemożliwe a efekty końcowy nieprzewidywalny. Lampa nie powinna się nagrzewać. Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Tworząc często zmieniamy ustawienie lampy aby skierować światło na odpowiedni obszar pracy. Gorący klosz to ostatnie czego byśmy sobie w takiej sytuacji życzyli ;)My jak zwykle polecamy produkty profesjonalne, bezpieczne i najlepsze jakościowo. Lampy Daylight to idealne rozwiązanie zarówno do domu, biura, warsztatu oraz pracowni malarskie. Co je wyróżnia?
Zostały stworzone głównie z myślą o osobach niedowidzących oraz słabo widzących. Następnie powstały lampy dla artystów i twórców poszukujących oświetlenia które zagwarantuje rzeczywisty odbiór kolorów o każdej porze dnia i nocy. Z biegiem czasu lampy Daylight zyskały uznanie i sympatię przy codziennym użytkowaniu u biurach i domach. Ich światło ma odpowiednio dobrana temperaturę, jest zdrowe dla oczu, nie podrażnia spojówki. Dodatkowo wszystkie Lampy Daylight są energooszczędne. 

lampy daylight cechyAktualnie zdecydowana większość lamp jest produkowana w technologi DAYLIGHT LED, w których klasyczne świetlówki zastępują oszczędne i niezwykle wydajne diody (LED) które nie ulegają przepaleniu, nie musimy więc inwestować w nowe żarówki i świetlówki.

Oferta oświetlenia Daylight powiększa się każdego roku o nowe modele lamp, część z nich to produkty dedykowane lub specjalistyczne, inne maja uniwersalne zastosowanie i tak na prawdę powinny się znaleźć w każdym domu.

Dbajmy o swoje oczy, warunki w jakich pracujemy i funkcjonujemy.


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl