Promarker Essential Collection - radośc rysowania w 1 pudełku 0

Nie gasną zachwyty i uwielbienie do wszelkich technik rysunkowych związanych z markerami. Bardzo cieszy nas fakt że sięgają po nie coraz młodsi pasjonaci rysunku.

Wybór produktów też mamy coraz większy… różne końcówki, powiększone palety kolorów, tusze na bazie alkoholu lub wodne. Momentami ciężko się połapać, które markery jakie maja właściwości i na jakim papierze należy nimi pracować. Czy lepiej kupić markery na sztuki czy może lepiej wybrać komplet? Komplet mały czy duży?

Markery rysunkowe Promarker

Oczywiście wszystko zależy od tego jak poważnie chcemy się zająć tworzeniem markerami i od tego jaki mamy budżet. Dziś chcemy Wam zaprezentować jeden z nowszych zestawów markerów.. a dokładniej Promarkerów. Znacie je doskonale, dwustronne permanentne markery z tuszem na bazie alkoholu to tworzenia projektów i barwnych ilustracji na specjalnych, gładkich papierach.

  Zestaw Promarker Essentail Collectionto najbardziej rozbudowany zestaw Promarkerów dostępnych na rynku. Liczy aż 48 kolorów, starannie wybranych z pełnej gamy 148 barw. Kolory zostały tak dopasowane by dawały maksymalną i najbardziej uniwersalną gamę mieszania i łączenia ich między sobą. Cały zestaw zapakowany jest praktyczne, wygodne i estetyczne pudełko z zamknięciem magnetycznym.

Promarker Essential CollectionJeśli rysujemy, dużo, w zróżnicowanej tematyce i stylistyce to ten zestaw będzie idealnym zaopatrzeniem swojego warsztatu. Zestaw Promarkerów Essential Collection daje nam bardzo dużą swobodę tworzenia i rozwijania swoich umiejętności. Warto też wspomnieć o atrakcyjnej cenie. Choć jednorazowo wydatek wydaje się nie mały to już w przeliczeniu na pojedyncze pisaki oszczędność okazuje się być naprawdę znacząca.


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl