Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Malarstwo jest dziedziną sztuki, która daje ogromne możliwości dzięki zastosowanym do jej tworzenia mediom. Można bowiem korzystać z farb akrylowych, olejnych, akwarelowych, które umożliwiają zarówno malowanie w jednej technice, jak i ich mieszanie. Bardzo często artyści mają swoje ulubione akcesoria, które kupują jako zestaw do malowania. W zależności od zapotrzebowania zestawy do malowania mogą składać się z kilku podstawowych akcesoriów bądź dużych kompletów pozwalających na kompleksową pracę nad obrazem. W naszej ofercie znajdują się zarówno kolekcje dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w wybranej technice malarskiej. Prezentowane pędzle umożliwiają uzyskanie określonych efektów artystycznych, bez względu na to, czy chodzi o zamaszyste i zdecydowane pociągnięcia pędzlem, czy delikatne i subtelne kreski w wybranej barwie. Powstają one z doskonałego włosia naturalnego i nadają się do malarstwa każdego typu.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Zestaw do malowania obrazów

Profesjonalni artyści doskonale wiedzą, co jest im niezbędne do tego, by stworzyć dzieło odpowiadające ich oczekiwaniom i wyobraźni. Wszystkie te akcesoria są dostępne w naszym sklepie. Asortyment to nie tylko oferta pierwszorzędnych pędzli, ale także komplety, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i zawodowców. Zestaw do malowania obrazów powinien składać się z akcesoriów przeznaczonych do danej techniki malarskiej. Wśród naszych produktów dostępne są farby pakowane w ozdobne, drewniane kasetki idealnie nadające się na upominek. Oferujemy również farby w standardowych opakowaniach składające się z kilku, a nawet kilkudziesięciu sztuk kolorów i odcieni. Miłośnik każdej techniki malarskiej może zaopatrzyć się w naszym sklepie we wszystkie potrzebne media i narzędzia, dzięki którym uzyska niesamowite, barwne efekty. Częścią naszej oferty jest również cieszący się dużym zainteresowaniem zestaw do malowania na płótnie, z którego pomocą dalszy rozwój swoich umiejętności artystycznych będzie ogromną radością.

Zestaw do malowania dla początkujących

Kompletując asortyment do naszego sklepu, wzięliśmy również pod uwagę artystów dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem sztuki. Z myślą o nich powstały wielobarwne zestawy farb oraz pędzli, które jako zestaw do malowania dla początkujących idealnie nadają się na początek tej drogi. Komplety te mogą stanowić rewelacyjny prezent dla kreatywnych osób na każdą okazję. Pasjonaci technik malarskich mogą przebierać pomiędzy farbami, pędzlami, ale i innymi akcesoriami przydatnymi w procesie malarskim, takimi jak palety i lampy oświetleniowe montowane bezpośrednio na sztaludze. Wszystkie te produkty mają na celu ułatwienie malarzom ich pracy oraz zagwarantowanie im jak najlepszych warunków do powstania dzieł sztuki opartych na ich wyobraźni, warsztacie i profesjonalnych akcesoriach artystycznych. Odkryj niesamowite palety farb akwarelowych, olejnych i akrylowych oraz pozostałych produktów malarskich dostępnych w naszym sklepie.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium