Przejdź do głównej treści
ARCHES

Arches Aquarelle CP Natural White 300g 20 ark. Blok Akwarelowy

Przejdź do sekcji Opinie
Czas wysyłki: 24 godziny
Dostawa od 0,00 zł - DPD Kurier

Warianty:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz 36x51cm - Brak 46x61 cm
Cena 380,00 zł
szt.
Dostępność:
Ostatnia sztuka

Opis

ARCHES - Blok akwarelowy, papier 100% bawełna, CP tłoczony na zimno, 36x51cm - 20 arkszy

Wykonywany wyłącznie tradycyjnymi metodami, na prasach cylindrycznych papier ARCHES ma regularną fakturę. Bawełniane włókna są równomiernie rozłożone, co sprawia, że struktura papieru jest bardziej stabilna, odporna na odkształcenia.

Produkowany w 100% z długich włókien bawełny, papier akwarelowy ARCHES jest wstanie wchłonąć znacznie większą ilość wody, nie powodując konieczności ścierania jej nadmiaru czy ryzyka wystąpienia miejscowego gromadzenia się farby, a w efekcie niechcianych plam.

Co wyróżnia ARCHES: jest powlekany warstwą naturalnej żelatyny, dzięki czemu może być rozciągany bez ryzyka rozerwania. Zachowuje także naturalną intensywność i świetlistość kolorów za wyjątkiem farb z naturalną tendencją do wnikania w strukturę papieru.

Papiery akwarelowe tłoczone na zimno charakteryzują się średnią gradacją oraz wyraźną jednolitą farkturą.
To pośredni rodzaj papieru spośród 3 typów: Hot Pressed, Cold Pressed oraz Rough.

Informacje dodatkowe Opinie Bezpieczeństwo produktu

Informacje dodatkowe

  • Rodzaj Bawełniany
  • Powierzchnia Cold Pressed - średnia
  • Gramatura 300 - 399 gsm
  • Gramatura 300 gsm
  • Opinie

    3.20
    Liczba ocen: 15
    Oceń i opisz

    Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

    Bezpieczeństwo produktu