Faber Castell Kredki akwarelowe GRIP 2001 10 kolorów + 3 pastelowe + naklejki "UNICORN" - komplet kredek Edycja Specjalna
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 201542
Kod kreskowy: 4005402015429
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SAVEL Artur Sawicki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Kredki Colour Grip 2001 Faber-Castell Edycja Unicorn 10 szt. + 3 kredki
Sparkle pastelowe + naklejki w opakowaniu kartonowym z motywem jednorożców.
Doskonałe do wielu technik artystycznych, dla hobbystów i starszych dzieci.
Zachwycają żywymi i intensywnymi kolorami. Posiadają wysokiej jakości
rozpuszczalny w wodzie pigment, umożliwiający osiągnięcie efektu jak przy
wykorzystaniu tradycyjnych akwareli. To gwarancja fantastycznych rezultatów i
doskonałej zabawy.
Wystarczy kilka ruchów wilgotnym pędzlem po
narysowanym wzorze, by wydobyć wyjątkowy efekt obrazu akwarelowego. Niezwykle
gładkie i miękkie w aplikacji. Ergonomiczny trójkątny kształt i
charakterystyczna dla tej serii opatentowana strefa Grip z małymi,
antypoślizgowymi punktami zapewniają wysoki komfort użytkowania. Odpowiednie
również dla leworęcznych. Kolory spieralne z większości tkanin.
Rdzenie kredek charakteryzują się wysoką odpornością na pękanie, dzięki bezpiecznemu procesowi wiązania (SV). Wykonane z certyfikowanego drewna pochodzącego ze zrównoważonego i odpowiedzialnie zarządzanego leśnictwa. Powierzchnie pokryte lakierem na bazie wody – bezpiecznym dla środowiska i zdrowia dzieci. Emisja CO2 spowodowana procesem produkcyjnym tych produktów jest neutralizowana przez certyfikowane projekty.
Dostępne w różnych kolorach i różnych zestawach.
Opinie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.