Pióro wieczne GRIP Glam Edition Silver F Faber Castell
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: FC-140843
Kod kreskowy: 4005401408437
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SAVEL Artur Sawicki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Pióro wieczne z serii Grip 2011 Edycja Glam Faber-Castell w kolorze silver (srebrnym). Zaprojektowane dla niestrudzonego pisania, przyciąga niepowtarzalnym designem oraz modnymi błyszczącymi i połyskującymi kolorami. To połączenie klasycznej estetyki i użyteczności. Ergonomiczny trójkątny kształt, miękka strefa uchwytu i charakterystyczna dla tej serii opatentowana strefa Grip zapewniają wysoki komfort i wygodę użytkowania. Doskonałe wyważenie zarówno bez jak i ze skuwką. Wyposażone w wysokiej jakości wytrzymałą stalówkę ze stali nierdzewnej w rozmiarze F (fine – cienka) z idealnym przepływem atramentu dla wyjątkowego komfortu pisania. Solidna, irydowa końcówka stalówki. Elastyczny metalowy klips na skuwce.
Odpowiednie zarówno dla prawo- jak i leworęcznych. Do standardowych nabojów atramentowych.
Opinie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.