Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Rysunek jest jedną z tych technik artystycznych, wykorzystującą wiele narzędzi stosowanych do wykonania szkicu. Nie ograniczając się wyłącznie do jednej formy, prezentujemy przybory do rysowania wielu znanych i cenionych marek. Zazwyczaj osoby początkujące jako swój pierwszy zestaw do rysowania wybierają ołówki o różnej miękkości, by w ten sposób ćwiczyć swoją dłoń i wyrobić swój własny, niepowtarzalny styl. Z myślą o nich powstały niesamowite zestawy prezentowe umożliwiające szkicowanie i pracę twórczą zainspirowaną przez przygotowane do tego celu karty tematyczne. Zestaw do rysowania od najbardziej podstawowego do zaawansowanego zawiera blok, pastele, kredki, gumkę chlebową i ołówki grafitowe. To idealny komplet dla początkujących inspirujący do rozwoju w tej technice. Z pewnością oferowane w naszym sklepie zestawy będą natchnieniem dla  młodych artystów do głębszego poznania formy rysunku ołówkiem, węglem, kredkami, czy markerami dostępnymi w sprzedaży.

  • promocja
Touch Twin Marker 60 Set B - komplet Touch Twin Marker 60 Set B - komplet
Producent: ShinHan Art
Cena: 713,00 zł
szt.
Podgląd
Touch Twin Marker 48 Marker Set Touch Twin Marker 48 Marker Set
Producent: ShinHan Art
Cena: 570,00 zł
szt.
Podgląd
Touch Twin Marker 36 Marker Set Touch Twin Marker 36 Marker Set
Producent: ShinHan Art
Cena: 390,00 zł
szt.
Podgląd
DERWENT Sketching Wallet DERWENT Sketching Wallet
Producent: Derwent
Cena: 140,00 zł
szt.
Podgląd
PanPastel Zestaw 5 media starter PanPastel Zestaw 5 media starter
Producent: PanPastel
Cena: 145,00 zł
szt.
Podgląd
PanPastel Zestaw 20 Kolory czyste PURE PanPastel Zestaw 20 Kolory czyste PURE
Producent: PanPastel
Cena: 460,00 zł
szt.
Podgląd
Pióro do kaligrafii - zestaw Round 10 stal. Pióro do kaligrafii - zestaw Round 10 stal.
Cena: 45,00 zł 50,00 zł
szt.
Podgląd
  • promocja
  • promocja
William Mitchell zestaw kaligraficzny Gift Set William Mitchell zestaw kaligraficzny Gift Set
Cena: 103,50 zł 115,00 zł
szt.
Podgląd
  • promocja

Profesjonalny zestaw do rysowania

Zaawansowani miłośnicy rysunku również mogą u nas zrobić zakupy i zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria do szkicowania. Każdy profesjonalny zestaw do rysowania umożliwi im przeniesienie na papier swoich kreatywnych pomysłów. Wszystkie akcesoria zostały opracowane w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić pracę artysty i zapewnić mu media pozwalające na uzyskanie wszystkich zamierzonych w danej technice efektów. Prócz ołówków i węgla gwarantujemy pasjonatom rysunku również inne akcesoria, które mogą stanowić inspirację do dalszego rozwoju oraz mieszania i łączenia technik w celu uzyskania jeszcze bardziej interesujących i intrygujących szkiców. Rysunki wykonane w odcieniach szarości, czy w wielobarwnym stylu z pomocą profesjonalnych kredek artystycznych lub pasteli wyróżniają się trwałością i nasyceniem koloru. Produkty dostępne na naszej stronie pochodzą od znanych i cenionych marek, znających rynek i dostarczających akcesoria powstałe z najlepszych gatunkowo składników. Nasza oferta pobudza wyobraźnię i zachęca do jeszcze większej aktywności artystycznej.

Zestaw do nauki rysowania dla początkujących

Początki często bywają trudne, jednak dla prawdziwych miłośników rysowania z pewnością nie będzie to żadną przeszkodą do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Bez względu na technikę, do jakiej ma się zamiłowanie, konieczne jest przygotowanie akcesoriów dające jak największe spektrum możliwości. Zestaw do nauki rysowania to niezwykła kolekcja akcesoriów, które pomagają w uzyskaniu zarówno mocnej i stanowczej kreski, jak i delikatnych, miękkich pociągnięć ołówka, czy węgla. Tylko zastosowanie przemyślanych i dedykowanych do rysunku artykułów będzie przydatne w artystycznym wyrazie Twoich dzieł. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów szkicowania i rysowania w dowolnej technice oraz do osób zainteresowanych sztuką kaligrafii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji dla artystów, które dostępne są zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium