QoR akwarela Cadmium Yellow Primrose

Kod produktu: 7000105-1
Producent: Golden
Ocena: 5
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 73,00 zł 73.00
ilość szt.

Opis

Nowoczesne Akwarele! Wyjątkowa formuła akwareli QoR podkreśla czystość i świetlistość pigmentów która zostaje niezmienna, także po wyschnięciu farb. Podkreśla tym samym subtelność, przezroczystość i płynność farb, z zachowaniem żywych, ognistych kolorów jak w najlepszych farbach akrylowych lub farbach olejnych.
 
Paleta zawiera 83 kolory o wysokim natężeniu, w tym trzy opalizujące kolory. Stosując grunty i media QoR możemy dodatkowo zmieniać siłę połysk farb, poprawiać ich płynność, rozlewalność lub tworzyć strukturalne podłoża, rozwijając swoje doświadczenie i odkrywając zupełnie nowe możliwość w malarstwie akwarelowym.

 

Oznaczenia właściwości:
T - kolor transparentny (niekryjący)
ST - kolor pół transparentny
O - Kolor kryjący
SO - Kolor pół kryjący

Światłoodporność:
I - doskonała
II - Bardzo dobra
III - Dobra
N/A - w fazie testowania
 
Plamienie (barwienie) - określa siłę barwiącą kolorów. Im silniej barwiący kolor tym trudniejszy do wymycia, a także do zmycia (np. z plastikowej palety o czym na pewno zdążyła się przekonać większość akwarelistów).
Najsilniej barwiące są pigmenty syntetyczne organiczne, ich cząstki osiągają rozmiary submikronowe ulegają ładunkom elektrostatycznym przez co mocno przylegają zarówno do powierzchni gładkich jak i porowatych. Dodatkowo tak małe cząstki z łatwością wnikają we wszystkie najdrobniejsze przestrzenie czy to w strukturze papieru, tworzyw sztucznych, tkanin itp. 

Granulacja - określa tendencję pigmentu to granulowania - skupiania się pigmentów w grupki, tworząc po wyschnięciu efekt ziarnistego, niejednolitego wypełnienia. Jest to cecha naturalna niektórych pigmentów.
 

Atrybuty

Kolor Żółty
Kolor ID 105
Nazwa chemiczna Cadmium Zinc Sulfide - (CC)
Nazwa koloru EN Cadmium Yellow Primrose
Transparentność ST
CI Nazwa PY35
Produkt QoR
Seria 4
Akwarela Tak
Jakość Premium
Opakowanie na sztuki

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium