Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Wzięliśmy pisak… i napisaliśmy zasady od nowa. Przedstawiamy nowe innowacyjne markery artystyczne: Winsor&Newton Pigment Marker™ - pisaki tak rewolucyjne, że zmienią sposób pracy na zawsze. Przy użyciu tylko najwyższej klasy, światło trwałych, najlepszych pigmentów artystycznych, kolory pozostaną perfekcyjne i intensywne przez ponad 100 lat. Jest też unikalna biały Blender, które daje nam nieograniczoną paletę tonów i odcieni na wyciągnięcie ręki. To nie po prostu markery. To jest kreatywność bez granic.

Winsor&Newton™ wykorzystując ponad 180 lat doświadczenia w dziedzinie pigmentów artystycznych stworzył linie markerów o niezrównanej głębi i intensywności koloru. Gama to  ponad 100 pięknych kolorów, w tym 24 odcieni szarości w czterech skalach oraz unikalny biały Blender. To kolory bez żadnych kompromisów.

Nieskończona paleta kolorów, w zasięgu ręki. Przedstawiamy pierwszy w historii Biały Blender, zaprojektowany specjalnie dla systemu Winsor&Newton Pigment Marker™. Dzięki zastosowaniu pigmentu tlenku tytanu stosowanego w artystycznej bieli tytanowej, ten niezwykły nowy marker pozwala tworzyć, łączyć i zmiękczać kolory, jak nigdy dotąd. Mieszaj odcienie płynnie i intuicyjnie, twórz niezliczone kolory i subtelne efekty - również na czarnym papierze! Możliwości nieograniczone.

Winsor&Newton Pigment Marker

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium