Tusz pozłotniczy Brass 75ml

Kod produktu: 350409
Producent: -
Ocena: 0
Dostępność: brak towaru
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.

Opis

Metaliczne, płynne tusze pozłotnicze na bazie pigmentów metalicznych oraz rozcieńczalnika spirytusowego. To doskonałe uzupełnienie technik pozłotniczych z wykorzystaniem złota, srebra płatkowego, szlagmetali i szlagaluminium. Płynna konsystencja pozwala na łatwe pokrywanie większych powierzchni i dotarcie do trudno dostępnych elementów pozłacanego przedmiotu. Do stosowania na wielu powierzchniach: drewno, gips, papier, karton, glina, metal, kamień, tkanina, ceramika. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć, do pełnego wymieszania się zawartości butelki. Dla uzyskania przejść tonalnych, można nakładać na siebie kilka warstw różnych odcieni, jednak poprzednia warstwa musi być idealnie sucha.

Czas schnięcia warstwy wynosi 1,5 - 2 godzin. Dekoracje wykonywane na przedmiotach szklanych lub plastikowych mogą być myte po upływie 24 godzin od malowania. Nie używać na przedmiotach mających bezpośredni kontakt z żywnością (wewnętrzne części talerzy itp.). Nie używać na przedmiotach wcześniej malowanych emaliami ftalowymi.

Najlepiej nakładać za pomocą pędzli z włosia syntetycznego lub wałków z krótkim, miękkim włosiem.

Butelka szklana o pojemności 75ml., wystarcza na pokrycie około 1m/2 powierzchni.

Tusze dostępne w gamie 6 kolorów. Do zwiększenia płynności  oraz mycia narzędzi zaleca się stosowanie dedykowanego rozpuszczalnika do tuszy pozłotniczych firmy Lefracn&Bourgeois

Opinie (0)

do góry
Dodaj do porównywarki Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl