Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Ogromny procent oferty stanowią media i dodatki akrylowe które otwierają przez artystami zupełnie nowy wymiar malarstwa akrylowego dając nieograniczone niemalże spektrum efektów i możliwości. Są to liczne żele o zróżnicowanej gęstości i sztywności, pasty modelujące, płyny, werniksy oraz grunty i podkłady

a. Golden Heavy Body to farby akrylowe o wyjątkowo maślanej i gęstej konsystencji. W ich składzie nie znajdziemy żadnych wypełniaczy, rozcieńczalników czy substancji zmętniających. To wyłącznie najwyższej klasy pigmenty i 100% emulsja akrylowa.

b. Golden Open to innowacja i rewolucja w malarstwie akrylowym. Posiadają taką samą wysoką jakość co farby z linii Heavy Body lecz ich główną cechą jest  wydłużony znacznie czasem wysychania. Idealny kompromis pomiędzy malarstwem olejnym i akrylowym.

c. Golden Fluid to gładkie, płynne farby akrylowe nie odbiegające intensywnością i wydajnością od innych linii farb Golden. Umożliwiają wykonanie nawet najdrobniejszych detali, jednolitych wypełnień oraz tworzenie ciekawych efektów poprzez nakrapianie czy też rozpylanie.

d. Golden High Flow to seria farb akrylowych o niespotykanej dotąd płynności. Mogą być rozprowadzane za pomocą aerografu, stalówek, napełnianych markerów bez ryzyka zaklejenia narzędzi. Mogą być również stosowane w malarstwie tradycyjnym, szczególnie polecane do tworzenia laserunków.

e. Media akrylowe Golden to kolekcja nowoczesnych, precyzyjnie opracowanych produktów szerokiego zastosowania. Znajdziemy w śród nich żele i pasty strukturalne i fakturujące, płynne media, grunty i gessa o wyjątkowych właściwościach, profesjonalne polimery i dodatki akrylowe oaz werniksy.

Wszystkie produkty firmy Golden są w pełni kompatybilne i mogą być ze sobą swobodnie łączone dzięki czemu mamy do dyspozycji nieskończoną ilość możliwości.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium