Opcje przeglądania
Transparentność
nabłyszczające
przyspieszające
opóźniające
zwiększające płynność
zwiększające wydajność
czyszczące
rozcieńczające
efekty specjalne

Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Firma Golden oferuje pasjonatom malarstwa akrylowego produkty o niezrównanej jakości oraz o cechach nie spotykanych do tej pory w asortymencie konkurencyjnych farb akrylowych. Serie podzielone są pod względem gęstość, płynności oraz cech specjalnych, takich jak znacznie wydłużony czas schnięcia farby. Wszystkie jednak charakteryzuje wspólna, niezwykle istotna cecha jaka jest niespotykanie duża koncentracja pigmentu znacznie zwiększający wydajność produktów.

Ogromny procent oferty stanowią media i dodatki akrylowe które otwierają przez artystami zupełnie nowy wymiar malarstwa akrylowego dając nieograniczone niemalże spektrum efektów i możliwości. Są to liczne żele o zróżnicowanej gęstości i sztywności, pasty modelujące, płyny, werniksy oraz grunty i podkłady

a. Golden Heavy Body to farby akrylowe o wyjątkowo maślanej i gęstej konsystencji. W ich składzie nie znajdziemy żadnych wypełniaczy, rozcieńczalników czy substancji zmętniających. To wyłącznie najwyższej klasy pigmenty i 100% emulsja akrylowa.

b. Golden Open to innowacja i rewolucja w malarstwie akrylowym. Posiadają taką samą wysoką jakość co farby z linii Heavy Body lecz ich główną cechą jest  wydłużony znacznie czasem wysychania. Idealny kompromis pomiędzy malarstwem olejnym i akrylowym.

c. Golden Fluid to gładkie, płynne farby akrylowe nie odbiegające intensywnością i wydajnością od innych linii farb Golden. Umożliwiają wykonanie nawet najdrobniejszych detali, jednolitych wypełnień oraz tworzenie ciekawych efektów poprzez nakrapianie czy też rozpylanie.

d. Golden High Flow to seria farb akrylowych o niespotykanej dotąd płynności. Mogą być rozprowadzane za pomocą aerografu, stalówek, napełnianych markerów bez ryzyka zaklejenia narzędzi. Mogą być również stosowane w malarstwie tradycyjnym, szczególnie polecane do tworzenia laserunków.

e. Media akrylowe Golden to kolekcja nowoczesnych, precyzyjnie opracowanych produktów szerokiego zastosowania. Znajdziemy w śród nich żele i pasty strukturalne i fakturujące, płynne media, grunty i gessa o wyjątkowych właściwościach, profesjonalne polimery i dodatki akrylowe oaz werniksy.

Wszystkie produkty firmy Golden są w pełni kompatybilne i mogą być ze sobą swobodnie łączone dzięki czemu mamy do dyspozycji nieskończoną ilość możliwości.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium