Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

Każdy miłośnik sztuki doskonale zdaje sobie sprawę, iż przekazanie swoich emocji oraz wizji w jak najbardziej rzetelny i wiarygodny sposób wymaga profesjonalnych środków i narzędzi. W tym celu posługują się oni specjalistycznymi przyborami. Zestawy artystyczne są idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Dzięki zakupowi takiego zestawu każdy będzie miał możliwość tworzenia dzieł, szkiców, rysunków, czy obrazów zgodnie ze swoim gustem, upodobaniami, czy stylem. Mowa tutaj zarówno o dziełach kolorowych, czarno-białych, jak i tych wykonanych w sepii. Zestaw artystyczny składa się bowiem z najbardziej potrzebnych przyborów charakterystycznych dla danej techniki twórczej. Warto także dodać, iż mają one różną wielkość i skład. Różnią się one także ceną, dzięki czemu każdy może wybrać zestaw idealny dla siebie.

Akrylowy starter Akrylowy starter
Cena: 150,00 zł
Podgląd
Zestaw gwasz Zestaw gwasz
Cena: 199,00 zł
Zestaw kaligrafia Zestaw kaligrafia
Cena: 130,00 zł
Podgląd
Zestaw olejny Zestaw olejny
Cena: 290,00 zł
Zestaw pastele suche Zestaw pastele suche
Cena: 141,00 zł
Podgląd
Zestaw Urban Sketch Zestaw Urban Sketch
Cena: 280,00 zł
Podgląd

Duży zestaw artystyczny dla każdego twórcy

W zależności od zapotrzebowania wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego artysty. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się zestawy niewielkie, które mogą być idealnym podarunkiem dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką. W ofercie dostępne są ponadto pakiety bardziej rozbudowane pod względem zawartych w nich elementów. Duży zestaw artystyczny ułatwia uzyskanie odpowiedniego koloru, czy faktury, jak i pewnego rodzaju dopracowania dzieła w najbardziej pożądany przez artystę sposób. Prezentowany asortyment przedstawia narzędzia niezbędne do jednych z najpopularniejszych form przekazu i technik. Malarze mogą zaopatrzyć się tutaj w zestawy pędzli z wysokiej jakości włosia, czy farby w wielu odcieniach i barwach, dzięki którym trwałość i głębia koloru pozostanie niezmienna przez wiele lat. Z kolei miłośnicy czarno-białych rysunków z chęcią zapoznają się z asortymentem ołówków, grafitów, czy węgla. Są to akcesoria renomowanych marek z najwyższej półki.

Zestaw artystyczny profesjonalny

Nasz asortyment wychodzi naprzeciw oczekiwaniom także artystów zaawansowanych, ceniących swój warsztat i mających ogromny szacunek do narzędzi wykorzystywanych w czasie ich pracy twórczej. To właśnie dzięki pędzlom, farbom, ołówkom, pastelom mogą oni uzyskać pożądane efekty i oddać to, co podpowiada im wyobraźnia. Zestaw artystyczny profesjonalny składa się z artykułów wysokiej jakości, dzięki którym praca w danej technice będzie miała charakter kompleksowy. Każdy pakiet ma bowiem wszystkie niezbędne narzędzia do tego, by swobodnie poruszać się w wybranej przez siebie technice plastycznej. Asortyment naszego sklepu skierowany jest do osób pragnących rozwijać swoje artystyczne talenty na każdym poziomie zaawansowania. Produkty te pochodzą od renomowanych marek i stanowią pełne zaopatrzenie wielu profesjonalnych artystów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przeznaczoną dla pasjonatów sztuki. Odkryj produkty plastyczne wysokiej klasy.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium