Zarejestruj się!
a otrzymasz 5% rabatu
na pierwsze zamówienie

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oraz zróżnicowaną ofertą. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy miłośnik sztuki znajdzie tutaj coś dla siebie - bez względu na to, czy jest weteranem sztuk plastycznych, czy dopiero rozpoczyna fascynującą przygodę z nimi. Przedstawiamy fantastyczne, małe i duże zestawy malarskie, idealne dla początkujących i profesjonalistów. Proponujemy palety, pędzle oraz farby, przeznaczone do konkretnych technik malarskich.

Zestawy na każdą kieszeń

Dzielimy z naszymi klientami miłość do sztuki. Wiemy, że ekspresja swoich emocji i uczuć za pomocą obrazów bywa niekiedy trudnym zadaniem. Aby nieco je sobie ułatwić, warto zawsze korzystać z najwyższej jakości materiałów – pędzli, farb oraz specjalistycznych bloków, jeśli zdecydujesz się np. na malarstwo akwarelowe. 

Twojej uwadze polecamy na przykład wysokiej jakości farby Williamsburg przeznaczone do malarstwa olejnego. Dobierz do nich pędzle do oleju, które możesz zakupić zarówno w zestawie zawierającym kilka sztuk, jak i pojedynczo. W przypadku malarstwa akrylowego postaw koniecznie na farby marki GOLDEN, które uzupełnisz pędzlami popularnych producentów, takich jak Escoda, Da Vinci, czy Winsor&Newton. Praktycznym akcesorium będzie także paleta, dzięki której mieszanie kolorów będzie niezwykle wygodne. 

Mamy pewność, że wśród naszych propozycji każdy miłośnik sztuki znajdzie opcje idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Różne wielkości zestawów oraz zróżnicowane ceny zdecydowanie ułatwiają to zadanie i sprawiają, że zawsze udaje nam się trafić w gusta klientów.

Co dają profesjonalne zestawy malarskie?

Dlaczego warto zdecydować się na dostępne w naszej ofercie małe i duże zestawy malarskie? Ponieważ pomogą one wnieść przygodę ze sztuką na najwyższy możliwy poziom i uczynią malowanie jeszcze przyjemniejszym niż dotychczas. Co dają i czym się wyróżniają profesjonalne zestawy malarskie? Każdy z nich powstaje z najwyższej jakości akcesoriów plastycznych, pochodzących od uznanych i cenionych w branży producentów. Dzięki temu wyrażanie siebie i uzyskiwanie efektów, o jakich zawsze marzyłeś, staje się znacznie prostsze. Głębokie, intensywne kolory i kształty, jakie utrwalisz na płótnie, będą świadectwem Twojej kreatywności oraz doskonałych umiejętności. Profesjonalne produkty z tej kategorii nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla zaawansowanych! Mamy także świetne zestawy malarskie dla początkujących, którzy dopiero się uczą, ale od samego początku chcą pracować na najwyższej jakości materiałach, takich jak farby, czy pędzle przeznaczone do malarstwa olejnego, akrylowego, lub akwarelowego! Wiek ani doświadczenie nie mają najmniejszego znaczenia, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie najlepsze zestawy artystyczne i malarskie dla każdego.

Zestawy malarskie z paletą – dla dorosłych oraz młodzieży

Dopiero zaczynasz, ale chcesz poczuć się jak prawdziwy artysta? Oprawa ma znaczenie, dlatego polecamy nasze zestawy malarskie z paletą dla dorosłych. A może widzisz, że Twoje dziecko jest uzdolnione plastycznie i chcesz sprawić mu miły prezent? W takim wypadku polecamy dostępne w ofercie zestawy malarskie dla młodzieży. Sprawdzą się one zwłaszcza w przypadku malarstwa olejnego lub akrylowego. 

Wiemy, że każdy z naszych klientów jest inny i ma swoje indywidualne potrzeby. Każdego dnia staramy się wychodzić im naprzeciw, ponieważ klienci są dla nas najważniejsi. To właśnie dlatego zebraliśmy tak różnorodny asortyment, w którym znalazły się wyłącznie najlepsze, profesjonalne zestawy malarskie dla początkujących oraz zaawansowanych.

Malarstwo jest dziedziną sztuki, która daje ogromne możliwości dzięki zastosowanym do jej tworzenia mediom. Można bowiem korzystać z farb akrylowych, olejnych, akwarelowych, które umożliwiają zarówno malowanie w jednej technice, jak i ich mieszanie. Bardzo często artyści mają swoje ulubione akcesoria, które kupują jako zestaw do malowania. W zależności od zapotrzebowania zestawy do malowania mogą składać się z kilku podstawowych akcesoriów bądź dużych kompletów pozwalających na kompleksową pracę nad obrazem. W naszej ofercie znajdują się zarówno kolekcje dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w wybranej technice malarskiej. Prezentowane pędzle umożliwiają uzyskanie określonych efektów artystycznych, bez względu na to, czy chodzi o zamaszyste i zdecydowane pociągnięcia pędzlem, czy delikatne i subtelne kreski w wybranej barwie. Powstają one z doskonałego włosia naturalnego i nadają się do malarstwa każdego typu.

Zestaw do malowania obrazów

Profesjonalni artyści doskonale wiedzą, co jest im niezbędne do tego, by stworzyć dzieło odpowiadające ich oczekiwaniom i wyobraźni. Wszystkie te akcesoria są dostępne w naszym sklepie. Asortyment to nie tylko oferta pierwszorzędnych pędzli, ale także komplety, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i zawodowców. Zestaw do malowania obrazów powinien składać się z akcesoriów przeznaczonych do danej techniki malarskiej. Wśród naszych produktów dostępne są farby pakowane w ozdobne, drewniane kasetki idealnie nadające się na upominek. Oferujemy również farby w standardowych opakowaniach składające się z kilku, a nawet kilkudziesięciu sztuk kolorów i odcieni. Miłośnik każdej techniki malarskiej może zaopatrzyć się w naszym sklepie we wszystkie potrzebne media i narzędzia, dzięki którym uzyska niesamowite, barwne efekty. Częścią naszej oferty jest również cieszący się dużym zainteresowaniem zestaw do malowania na płótnie, z którego pomocą dalszy rozwój swoich umiejętności artystycznych będzie ogromną radością.

Zestaw do malowania dla początkujących

Kompletując asortyment do naszego sklepu, wzięliśmy również pod uwagę artystów dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem sztuki. Z myślą o nich powstały wielobarwne zestawy farb oraz pędzli, które jako zestaw do malowania dla początkujących idealnie nadają się na początek tej drogi. Komplety te mogą stanowić rewelacyjny prezent dla kreatywnych osób na każdą okazję. Pasjonaci technik malarskich mogą przebierać pomiędzy farbami, pędzlami, ale i innymi akcesoriami przydatnymi w procesie malarskim, takimi jak palety i lampy oświetleniowe montowane bezpośrednio na sztaludze. Wszystkie te produkty mają na celu ułatwienie malarzom ich pracy oraz zagwarantowanie im jak najlepszych warunków do powstania dzieł sztuki opartych na ich wyobraźni, warsztacie i profesjonalnych akcesoriach artystycznych. Odkryj niesamowite palety farb akwarelowych, olejnych i akrylowych oraz pozostałych produktów malarskich dostępnych w naszym sklepie.

 
Zapisz się
do newslettera
i zyskaj
10% rabatu
na kolejne zakupy
zapisz się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium